Bookmark and Share

Kursy organizowane przez Zakład Diagnostyki i Profilaktyki Wad Wrodzonych

W czasie 5 dni szkolenia uczestnik (jeden w danym tygodniu) ma okazję towarzyszyć nam w czasie badań, może wykonać, pod okiem doświadczonych pracowników Zakładu,  samodzielnie kilka badań wg naszego protokołu. Ma także okazję samodzielnie opracować raport z badania wraz z dokumentacją (opracowanie badania zawiera elementy z analizy on-line i off-line w systemie 3D i 4D). Do raportu w przypadku wady serca płodu uczestnik szkolenia rysuje obraz serca z odpowiednimi pomiarami. Lekarz szkolący się bierze także czynny udział w konsultacji prenatalnej dla przyszłych rodziców. Poza pracą w budynku położniczo-ginekologicznym, co najmniej 1 dzień (zwykle czwartek) poświęcamy na wizytę w części pediatrycznej: w Klinice Kardiologii Dziecięcej, w Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej, w Klinice Intensywnej Terapii i Wad Wrodzonych Noworodków oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej.

Szkolenie indywidualne przewiduje także prezentację co najmniej jednego przypadku wady płodu, z interpretacją obrazów, filmów, diagnostyką różnicową, z omówieniem piśmiennictwa. Lekarzom starającym się o Certyfikat Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, w związku z aktualnymi wymogami, możemy zaproponować temat do opracowania i opublikowania na łamach kwartalnika naukowego „Polska Kardiologia Prenatalna - ECHO PŁODU”. Na zakończenie pobytu lekarz otrzymuje zaświadczenie oraz materiały szkoleniowe.

Termin szkolenia prosimy uzgadniać z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem, po spełnieniu wymogów formalnych ponizej.

ZASADY SZKOLEŃ INDYWIDUALNYCH w Zakładzie Diagnostyki i Profilaktyki Wad Wrodzonych I„CZMP (format *.doc)

Prof. Maria Respondek Liberska

Kierownik ZDiPWW  Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki & Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Bukmacher Mostbet jest liderem branży gier hazardowych i bukmacherskich online w Polsce. Opinie graczy o Mostbet są jak najbardziej pozytywne. Nasz zespół profesjonalistów oferuje wysokie kursy, ogromny wybór wydarzeń i gier sportowych, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Gra będzie podwójnie wygodna, jeśli pobierzesz naszą aplikację mobilną. Zarejestruj się i zwiększ z nami swoje wygrane!