Bookmark and Share

Aktualności

VIII Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w Zamościu

W dniach 25-28 maj 2006 w Zamościu, odbył się VIII Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, zorganizowany przez Prof. W. Jakubowskiego, przy wydatnej pomocy Prezydenta Miasta Zamość Marcina Zamoyskiego.

Obrady toczyły się w gmachu dawnej Akademii Zamojskiej oraz salach Ratuszu. W czasie uroczystego otwarcia Zjazdu członkostwo honorowe PTU otrzymali min. Prof. Adamus z Warszawy, Prof. R. Dębski z Warszawy, Prof. M. Respondek-Liberska.

W dniu 26 maja odbyła sie kilkugodzinna sesja Sekcji ECHOkardiografii i Kardiologii Prenatalnej, której honorowym gościem był Prof. S. Weiner z Philadelphii.

 

 

 

 

 

 

Tematem wiodącym sesji było krążenie płucne płodu i inne anomalie klatki piersiowej płodu.

 

Lek. med. B. Chrostowski - położnik z Krakowa otrzymał Nagrodę im. A. Respondka za rok 2005.

Zwiedzanie Kazimierza nad Wisłą, Zamościa oraz Kozłówki były okazją do przypomnienia pięknych kart naszej historii.

 

 

W załączeniu kilka chwil zatrzymanych w kadrze obiektywu wraz z podziękowaniami ode mnie dla tych wszystkich którzy towarzyszyli mi w minionych dniach.

 

M. Respondek-Liberska, 28 maja 2006

Wróć
Bukmacher Mostbet jest liderem branży gier hazardowych i bukmacherskich online w Polsce. Opinie graczy o Mostbet są jak najbardziej pozytywne. Nasz zespół profesjonalistów oferuje wysokie kursy, ogromny wybór wydarzeń i gier sportowych, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Gra będzie podwójnie wygodna, jeśli pobierzesz naszą aplikację mobilną. Zarejestruj się i zwiększ z nami swoje wygrane!