Bookmark and Share

Czy można się zgłosić na badanie serca płodu bez skierowania od położnika?

Nie.

Wymagane jest skierowanie z placówki POZ (lekarz rodzinny, lekarz ginekolog) lub innej uprawnionej do wydawania skierowań na badania specjalistyczne. W przypadku niedopełnienia powyższych wymagań za badania wykonywane w Zakładzie Diagnostyki Wad Wrodzonych I„CZMP”pobierana będzie opłata wg cennika usług medycznych I„CZMP”, aktualny cennik badań w sekretariacie ZDiPWW ICZMP pod nr tel. 0 422711135.

Prenatalna diagnostyka kardiologiczna, stanowiąca jeden z najważniejszych problemów w perinatologii, ma bardzo istotne znaczenie, m.in. dla kobiet, które już poprzednio urodziły dzieci z wadą serca, a aktualnie znajdują się w kolejnej ciąży. Zazwyczaj przeżywają stres i niepokój dotyczący porodu i odpowiedzi na pytanie czy kolejne dziecko będzie zdrowe. Można tego stresu uniknąć poddając się badaniu prenatalnemu - badaniu serca płodu. Zazwyczaj w ponad 95% takich sytuacji jesteśmy w stanie uspokoić ciężarną i jej męża widząc prawidłowo ukształtowane serce ich kolejnego potomka.

Bukmacher Mostbet jest liderem branży gier hazardowych i bukmacherskich online w Polsce. Opinie graczy o Mostbet są jak najbardziej pozytywne. Nasz zespół profesjonalistów oferuje wysokie kursy, ogromny wybór wydarzeń i gier sportowych, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Gra będzie podwójnie wygodna, jeśli pobierzesz naszą aplikację mobilną. Zarejestruj się i zwiększ z nami swoje wygrane!